» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Forum dyskusyjne

Kredyt, pożyczka a chwilówka - różnice

borak

Kredyt, pożyczka a chwilówka - różnice

Postprzez borak piątek, 24.02.2017, 14:53

Często spotykam się z tymi terminami, jednak tak naprawdę nie do końca wiem, co one oznaczają. Czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi, laikowi, co to jest tak naprawdę ta słynna chwilówka? Jakie są jej wady, zalety a także czym różni się kredyt od pożyczki? Będę niezmiernie wdzięczny za wszystkie wypowiedzi.

michallin4

Re: Kredyt, pożyczka a chwilówka - różnice

Postprzez michallin4 sobota, 04.03.2017, 13:14

Ze wszystkich trzech, najkorzystniejszy i najbezpieczniejszy według mnie jest kredyt

kraincc44a

Postprzez kraincc44a wtorek, 07.03.2017, 06:59

jednak mimo wszystko żadnej z tych opcji nie polecam

tadeus467

Postprzez tadeus467 czwartek, 09.03.2017, 20:46

Jaki kredyt w dzisiejszych czasach jest lepszy pozabankowy czy szybka chwilówka ? Kiedyś miałem dylemat i widziałem podobne tematy na forum, dlatego mogę wam polecić że najlepszą opcją są kredyty pozabankowe. Rozłożone w ratach. 12-14 miesięcy to idealna opcja ! Korzystając z kredytów na wczasy i kursy bardzo przypadły mi do gustu kredyty które oferuje firma Aasa ! Bardzo rzetelna i sprawdzona firma na rynku w Polsce. Bezproblemowe odroczenia spłaty do 5 tygodni, szybka decyzja o udzieleniu pożyczka bez zaświadczeń o dochodach . A może słyszeliście o pożyczce wypłacanej czekiem Giro czyli do odbioru kasy np na poczcie ? Rewelacyjna opcja ! Jeśli chcecie wyjechać na wczasy jak ja, udać się na wymarzone kursy to udajcie się do Aasa po ekspresowy kredyt online bez ukrytych małymi literami kruczków prawnych, tylko rzetelne oferty !

wesola.ja

Postprzez wesola.ja wtorek, 14.03.2017, 22:49

Wszystko masz dokładnie opisane tutaj: chwilowkilodz.pl. Polecam dobrze się zapoznać z prawami, które masz jako konsument.

geomancer

Postprzez geomancer czwartek, 16.03.2017, 17:55

Ogólnie jest tak, że chwilówki na dowód przeważnie wiążą się z niewielkimi formalnościami. Można również zaciągnąć je przez internet. Kredyt w banku poprzeda dokładna weryfikacja Twojej zdolności.

SiwyW

Postprzez SiwyW niedziela, 26.03.2017, 12:24

Chwilówka jak sama nazwa wskazuje jest tylko na chwilę i przeważnie ludzie biorą tą pożyczkę tylko w nagłych wypadkach. Wiele firm teraz oferuje tzw. darmową pożyczkę (przykłady np. na stronie www.pozyczkazadarmo.net.pl) czyli taką gdzie nie trzeba płacić odsetek przy pierwszej pożyczce. Niestety wiele ludzi myśli że darmowa to dostanę kasę za nic a tak nie jest.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 01.05.2017, 12:48 przez SiwyW, łącznie edytowano 2 razy

JanekW

Postprzez JanekW piątek, 21.04.2017, 11:09

Ja moge polecić extraportfel,bo już jestem z nimi ponad rok i zawsze można na nich polegać. Czy to mniejszy remont czy to pożyczka na samochód - ich kwoty a także terminy spłat są zadowalające. https://www.extraportfel.pl/

Powrót do Hyde Park

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty ekstremalne | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | fotogaleria