» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Forum dyskusyjne

Jak założyć ogród ?

boddekk

Jak założyć ogród ?

Postprzez boddekk poniedziałek, 27.06.2016, 22:14

Jak założyć ogród ? Jest wiele możliwości zakładania ogrodów, jest wiele systemów ogrodniczych. Poczytajcie na tym blogu o różnego rodzaju możliwościach i wybierzcie najlepszy możliwy dla was !

dirt5

Re: Jak założyć ogród ?

Postprzez dirt5 środa, 13.07.2016, 14:59

Dobra opcja :)

moris

Postprzez moris poniedziałek, 19.12.2016, 08:34

Poradźcie proszę jakiś uniwersalny nawóz do trawy, coś na regenerację trawnika zaraz na początku wiosny. Może któryś z tych: http://www.grasslandfarms.pl/produkt/nawozy-do-trawy/ będzie ok?

viola45

Postprzez viola45 środa, 18.01.2017, 15:13

Ja z kolei mogę Wam polecić dobry produkt, który poprawia jakość podłoża, a jest to Biohumus: https://sklepdlaogrodu.pl/pl/biohumus-m ... arget.html , który jest preparatem ekologicznym i uzyskiwany jest z hodowli dżdżownic. Ten produkt można stosować przez cały rok i jest w 100% organiczny. Na produkcie wszystko jest dokładnie opisane, jak go stosować.

Seba132

Postprzez Seba132 czwartek, 19.01.2017, 07:15

Dzięki za link, napewno się przyda.
___
check out my website

Rukia

Postprzez Rukia sobota, 22.04.2017, 10:44

A może skorzystać z projektanta? Ja zdecydowałam się na projekt ogrodu od firmy http://ogrody-perspektywa.com.pl/ . Mój ogród nie jest zbyt duży, jednak dzięki dużemu doświadczeni zespołu projektowego wykonany jest tak, że każda przestrzeń jest zaprojektowana przemyślanie a do tego funkcjonalnie. Z kawałka ziemi stworzyli piękne miejsce do wypoczynku.

Spiner

Postprzez Spiner niedziela, 23.04.2017, 23:35

Ja to się zastanawiam jakie nasiona trawy kupić. Czym one tak właściwie się różnią? Jak dla mnie trawa to trawa ma być gęsta i zielona :P

dolores

Postprzez dolores środa, 21.06.2017, 21:33

Są różne gatunki traw, dlatego jest taki wybór w nasionach. Musisz się zastanowić nad tym jak ma wyglądać Twój trawnik oraz ile czasu masz na jego pielęgnacje. Niektóre gatunki wymagają większej troski od innych. Jeśli chcesz ogród też jakoś urozmaicić to polecam roślinę o nazwie facelia . Pięknie się prezentuje i pszczoły ją kochają, ze względu na dużą ilość nektaru jaką dają jej kwiaty ;) Jeśli masz dużo roślin owocowych w ogrodzie to towarzystwo tych małych stworzonek będzie bardzo cenne ;)

anna.kukulowska

Postprzez anna.kukulowska poniedziałek, 26.06.2017, 12:14

A czy trawa do boisk sprawdzi się w zwykłym ogrodzie? :)

Dambati

Postprzez Dambati czwartek, 13.07.2017, 07:54

Trzeba pamiętać o zainstalowaniu pompy głębinowej Dambat.pl. To jest niezwykle ważny i potrzebny sprzęt w każdym ogrodzie :)

Następna strona

Powrót do Hyde Park

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty ekstremalne | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | fotogaleria