» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Forum dyskusyjne

Jaki sport w ciąży?

fikkas

Re: Jaki sport w ciąży?

Postprzez fikkas poniedziałek, 06.03.2017, 03:49

Przez częste problemy z zaparciami w ciąży i konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na aerobik wodny. Tak jak piszecie, sporty pomagają w walce z takimi dolegliwościami. W razie jednak nagłej sytuacji mam przygotowany w apteczce dicopeg 10g, jakby jelita jednak się ponownie zbuntowały

ignacy0m

Postprzez ignacy0m poniedziałek, 06.03.2017, 12:40

No jak na moje warto sobie pobiegać.
_____
http://wynajemautolawety.pl/

hglih12sd

Postprzez hglih12sd poniedziałek, 06.03.2017, 18:48

Obserwacje poczynione przez amerykańskich badaczy wskazują, iż dzieci kobiet, które kontynuowały aktywność fizyczną w czasie ciąży, lepiej się rozwijają, są spokojniejsze i bardziej samodzielne. Istnieje wiele form aktywności fizycznej, które mają bardzo dobry wpływ na rozwój płodu oraz przygotowanie do porodu. Oto kilka z nich wraz z korzyściami jakie może osiągnąć przyszła mama uprawiając je:

Pływanie

Numerem jeden dla każdej kobiety w ciąży powinno być pływanie. Nie trzeba wcale posiadać umiejętności doskonałego pływania, wystarczy leżeć na wodzie i relaksować się. Można również skorzystać z przygotowanych zajęć przez pływalnie: aqua aerobic, ćwiczenia relaksujące, ćwiczenia rozciągające, pływanie lecznicze itp. Pływanie jest odpowiednie dla kobiet w każdym okresie ciąży, jednak należy się upewnić, że woda jest czysta. W innym przypadku może dojść do niechcianych infekcji. Niestety kobiety, które mają stan zapalny pochwy muszą zrezygnować z tej aktywności.

dolores

Postprzez dolores sobota, 08.04.2017, 23:24

Ja nie mogłam w ciąży zbyt intensywnie się ruszać, ale przez problemy z jelitami, wzdęcia i zaparcia lekarz zalecił oprócz dicopegu 10g, jakikolwiek ruch. Wobec tego ćwiczyłam przy konsoli, robiłam podstawowe ćwiczenia wg zaleceń instruktora fitness

dominka

Postprzez dominka sobota, 20.05.2017, 18:52

W ciąży niestety wiele sportów jest zakazanych, mi najbardziej brakowało jazdy na rowerze, teraz jeździmy razem z synem, widziałam fajne, młodzieżowe rowery dirt na rowerzysta.pl i myślę że już można mu taki kupić.

olamas44

Postprzez olamas44 wtorek, 05.09.2017, 20:09

O takie rzeczy najlepiej spytać się swojego ginekologa. Mój ginekolog w Londynie https://polski-lekarz.london/ zalecał mi tylko lekką aktywność fizyczną tak aby być pewnym, że nie urodzę przedwcześnie. Jednak u każdej z was może to być inaczej.

Beatrice

Postprzez Beatrice środa, 06.09.2017, 12:32

To prawda, ginekolog najlepiej powiedz.
____
Fototapety
Ostatnio edytowano poniedziałek, 11.09.2017, 11:49 przez Beatrice, łącznie edytowano 1 raz

AnnaSobot

Postprzez AnnaSobot piątek, 08.09.2017, 12:01

najlepsze jest pływanie według mnie

Olaaa90

Postprzez Olaaa90 czwartek, 14.09.2017, 08:05

Najlepszym wyjściem będą treningi personalne. No bo trzeba dbać o zdrowie własne i dziecka. No i powrót do formy jest znacznie bardziej wymagający. Ja szukałam swojego trenera w internecie. Najpierw oczywiście przejrzałam oferty, a tutaj jest bardzo łatwo je porównać.

http://lepszytrener.pl/trening-personalny

marccella55

Postprzez marccella55 czwartek, 14.09.2017, 10:51

Według mnie jakiś fitness lub basen byłby najlepszą opcją !
---
liposukcja.com.pl

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty ekstremalne | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | fotogaleria