» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Forum dyskusyjne

Lampy do mieszkania

jakub763

Lampy do mieszkania

Postprzez jakub763 wtorek, 30.05.2017, 11:16

No ja ostatnio chciałem sobie kupić lampy foscarini. No a wiadomo, że na to potrzeba pieniędzy. Już chciałem sięgnąć po pożyczkę ale w sklepie LIFEIDEAS znalazłem takie rzeczy w przyzwoitych cenach.

AnnaSobot

Re: Lampy do mieszkania

Postprzez AnnaSobot wtorek, 30.05.2017, 12:56

Designerskie lampy można kupić znacznie taniej. Wystarczy dobrze poszukać, a na pewno znajdzie się sklep, gdzie można kupić lampy dobrej jakości za niewielką cenę. Już dawno minęły czasy, kiedy na aranżację wnętrza trzeba było wydawać sporo pieniędzy...

Ada87

Postprzez Ada87 niedziela, 23.07.2017, 08:46

Lampy już mam dobrane ale ostatnio widziałam u znajomych system sterujący oświetleniem i też mi się taki zamarzył. Można wszystkim sterować ze smartfona. Mam już upatrzone wszystko na https://trik.pl/sterowanie-oswietleniem i tylko zbieram kaskę by od razu "obskoczyć" całe mieszkanie. Zdecydowałam się od razu kupić centrale inteligentnego domu Fibaro - oświetleniem sterować można i bez niej mając tylko moduł Wi-Fi ale planuję w następnej kolejności wprowadzić sterowanie ogrzewaniem i roletami a jak się rozkręcę to może i monitoring :)

bikom

Okna

Postprzez bikom piątek, 28.07.2017, 09:10

Lampy dodają bardzo dużo uroku, ale przy nieodpowiednich oknach mogą niezbyt ciekawie wyglądać. Więc koniecznie zainwestujcie w dobrej jakości oknado swojego domu czy mieszkania. Zajrzyjcie na ofertę firmy Internorm, posiadają bezpieczne okna, gwarantują dużą gwarancję i pomoc w wyborze !

AnnaSobot

Postprzez AnnaSobot piątek, 25.08.2017, 06:50

Ada 87: może skoro lampy już masz, to zainteresują Cię klosze do lamp wiszących? Wystarczy zmienić klosz, a już wnętrze będzie wyglądało całkiem inaczej. Niskim kosztem możesz zmienić aranżację pomieszczenia - ja często tak robię

daliaA12

Postprzez daliaA12 piątek, 13.10.2017, 10:44

Do aranżacji wnętrza polecam nowoczesne lampy stojące - wystarczy jedna designerska lampa, by odmienić wnętrze

bnnero

Postprzez bnnero piątek, 13.10.2017, 11:10

U nas są wszędzie ledy prócz salonu :)

jurasekl22

Postprzez jurasekl22 wtorek, 17.10.2017, 16:48

Właśnie się zastanawiam jakie byłyby do sypialni ok

Powrót do Hyde Park

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty ekstremalne | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | fotogaleria