» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Forum dyskusyjne

Szybkie chwilówki?

memi

Szybkie chwilówki?

Postprzez memi poniedziałek, 01.05.2017, 16:41

Jak sądzicie, czy takie szybkie chwilówki jak te o których piszą tu www.pozyczka-expres.pl/szybkie-chwilowki-w-lodzi/ są bezpieczne i rzeczywiście wygodne dla klientów czy potem tylko jesteśmy nachodzeni ciągle aby spłacać raty? Jak to wygląda ? Zastanawiam się nad taką chwilówką

marek556

Re: Szybkie chwilówki?

Postprzez marek556 niedziela, 07.05.2017, 05:05

ja w takie chwilówki nie wierzę

tadeus467

Postprzez tadeus467 środa, 10.05.2017, 17:19

A ja uważam, że takie chwilówki najlepiej zainwestować w Finansowanie działalności. Wtedy tylko branie pozyczek ma sens. A Wy jak uważacie?

anakonda

Postprzez anakonda czwartek, 11.05.2017, 12:55

Chwilówki online to najlepsza sprawa, jeśli potrzebujemy szybkiej kasy, a wiemy, że będziemy mieli niedługo pieniądze. Wtedy można śmiało wziąć jakąś bezkosztową chwilówkę.

bemka

Postprzez bemka czwartek, 12.10.2017, 11:59

Darmową chwilówkę można otrzymać w pewnych sprawdzonych firmach pożyczkowych lista jest tu http://www.bezbiku.info/chwilowki/, wtedy bierzemy taką chwilówkę na miesiąc czas bez żadnego oprocentowania.

bnnero

Postprzez bnnero piątek, 13.10.2017, 11:10

Najlepiej nie korzystać z takich instytucji..

sportowiec

Postprzez sportowiec piątek, 13.10.2017, 11:46

Ja szybką pożyczkę pozabankową uzyskałem na tej stronie http://www.epozyczkipozabankowe.pl i wystarczyło bym otrzymał kase na konto tego samego dnia, i z tego co pamiętam wybrałem vivusa i pierwsza pożyczka do 3 tysięcy była za darmo :)

hatyn

Postprzez hatyn niedziela, 29.10.2017, 16:31

Tych chwilówek w necie od chol**y a linków jeszcze więcej. Kliknąłem na jeden i okazuje się że pożyczka 4 tys kosztowałaby mnie 2,7tys. nie jestem samobójcą wieć wziałem pożyczkę takich samych 4 tys zł polskich ale dużo tańszychw banku raiffeisen. Oprocentowanie = 0 spłata 24 raty opłata 2,99 proc od kwoty pożyczki. jestem biedny i nie stać mnie na bylejakość znaczy się chwilówki.

Powrót do Hyde Park

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty ekstremalne | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | fotogaleria